x
Garanti ve Değişim Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün Değişim Koşulları

Deri ayakkabıların temizliği ve parlaklığı için, (kendi renginde) boya ya da cila kullanılmalıdır.

Tüm hakiki deri ayakkabılar, yağmurda bir miktar su geçirebilir.

Hakiki derilerde ayak sağlığını bozacak kimyasallar kullanılmadığından, bu tip derilerde derinin rengi çoraplara geçebilmektedir. Bu nedenle koyu renk çoraplar tercih edilmelidir.

Nemli ve/veya ıslak ayakkabıların oda ısısında kurutulması önerilir.

Süet ayakkabıların temizliği için süet silgisi ya da süet fırçası, nubuk ayakkabıların temizliği için, yalnızca nubuk silgisi ya da süet fırçası kullanılması önerilir.

Değişimlerin kabulü için kullanım şartlarına uyulması gerekmektedir.

"Gönderici ödemeli" kargolar kabul edilecektir.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Aksi halde iade kabul edilmemektedir.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.